Мінестроне дядька Жерара

by olyafasolya


minestrone_02
Жерар Депардьє — крутий дядько, який кайфує від життя. Він знається на смачній їжі та доброму вині. Виноградники імені Жерара Депардьє цвітуть у Франції, Алжирі та Італії. Має він і кілька ресторанів. Як каже сам актор: «Я роблю і п’ю вино не для того, щоб напитися, а для того щоб покращити настрій». У нас так взагалі складається враження, що починаючи десь з обіду, у безтурботних французів вино тиче з кранів замість води.

Та повернемося до пана Депардьє. Минулого тижня нам до рук потрапила збірка його рецептів. Колись Діма подарував книгу своїй бабусі. А тепер вона, дізнавшись про наш фудблог, дала нам її почитати.

Ось, що ми дізнались з книжки під назвою «Моя Кухня». Жерар Депардьє був вегетаріанцем. Колись недовго, у дитинстві, тому що його родина була бідною. Зараз він не відмовляє собі ні в чому.

Жерар Депардьє готує виключно у гарному настрої і радить робити це іншим. Якщо дратує все навколо, краще дзвоніть у службу доставки піци.

Далі, улюблена всіма поборниками здорового способу життя ідея: «ти — це те, що ти їси» теж подобається Жерару Депардьє. До вибору продуктів, у тому числі м’яса та риби, він ставиться відповідально. Щодо м’яса позиція Депардьє наступна – смачне і корисне воно тоді, коли тварина виросла у сприятливих умовах і до неї ставилися як до живої істоти, що теж має право на щастя.

Жерар Депардьє вважає, що можна їсти менше, проте краще. Міцне гасло, ми намагаємося його дотримуватися постійно — не купувати багато дешевих продуктів(та й де ви їх бачили), натомість купувати якісні малими порціями. І корисно, і смачно, і не доводиться нічого викидати.

І ще одне, більше за рідну французську Жерар Депардьє любить лише італійську кухню. У його книзі з-поміж далеко не вегетаріанських рецептів ми відшукали апетитний мінестроне.

Італійці теж не люблять викидати їжу. Вони завжди знайдуть, де подіти залишки сиру та овочів. мінестроне — страва, яку можна приготувати з останнього помідору, половини перцю, жменьки квасолі та цибулини. Нас надихнув рецепт мінестроне Жерара Депардьє, тому ми назвали свою версію італійського супу на його честь.

minestrone_01

Мінестроне дядька Жерара

Інгредієнти:
1 цибулина
3 зубчика часнику
1/2 перцю
1 морква
40 г стручкової квасолі
1 помідор
2 палички селери
40 г цільнозернової пасти
1 ч.л. морської солі
1/2 ч.л. молотого чорного перцю
1/2 ч.л. сушеного базиліку
1/2 пучка свіжої петрушки
2 ч.л. оливкової олії

Інструкція:
1. У глибоку каструлю налийте оливкову олію. На дно покладіть нарізані цибулю, моркву і часник. Смажте хвилин 7.
2. Далі одним за одним додавайте інші інгредієнти. Не поспішайте, нехай між додаванням кожного наступного овоча мине 3-5 хвилин. Коли всі інгредієнти опиняться у каструлі, залийте їх кип’ятком і потримайте на вогні ще хвилин 10. Далі додайте кілька жменьок пасти і варіть ще максимум 5 хвилин.
3. Їжте мінестроне теплим або гарячим. Цільнозерновий хліб натертий часником і пармезаном
буде за комплімент ароматному супу.

Порада: Поглибити смак мінестроне можна зваривши овочі не на воді, а на заздалегідь приготованому овочевому бульоні.

minestrone_03

Uncle Gerard Minestrone

Ingredients:
1 onion
3 garlic cloves
1/2 pepper
1 carrot
40 g green beans
1 tomato
2 celery stalk
40 g pasta
1 tsp sea ​​salt
1/2 tsp grind black pepper
1/2 tsp dried basil
1/2 bunch fresh parsley
2 tsp olive oil

Instructions:
1. Heat a large pot and add the olive oil. Throw in onion, garlic and carrot add salt and pepper. Cook slowly for about 7 minutes.
2. Then start adding other ingredients one by one. No rush, add every other vegetable with 3-5 minutes break. When all ingredients are in a pot, cover them with boiling water and cook for another 10 minutes. Then add couple handfuls pasta and cook for another 5 minutes.
3. Eat minestrone warm or hot. Grain bread rubbed with garlic and parmesan is a nice compliment to your aromatic soup.

Tip: Vegetable broth can make the taste of minestrone deeper and stronger, if you use it instead of water.