Суп зимовий з коренеплодів

by olyafasolya

s_MG_2551
Останнім часом у нашому холодильнику завжди є суп.  Для супа у холодильнику причини не потрібні. Особисто мені подобається це відчуття, коли заходиш з холоду у темну і теплу квартиру і розумієш, зараз готувати не потрібно. Я швидко ставлю каструлю на вогонь і вже за п’ять хвилин у мене в руках тепла, смачна і запашна страва. З дитинства я обожнюю кидати у суп хліб. Тоді це були черстві скоринки “Українського”, а зараз цільнозернові хлібці. Якщо чесно, то в особливо напружені тижні, я можу харчуватися так постійно. Діма, до речі, не проти.
Ми готуємо супи із сезонних овочів і коренеплодів. У зимових супах завжди знайдеться місце картоплі, моркві, коріню селери та петрушки. Звісно не забуваємо про спеції. У холодні дні, зігрітися хочеться швидко, тому я не шкодую додавати чорного та червоного перців, сушеного часнику та імбиру.

Суп зимовий з коренеплодів
Інгредієнти:
2-3 картоплини
1 невеличкий корінь селери
1/4 коріня петрушки
2 зубчика часнику
1 морквина
1 цибулина
1-2 палички свіжої селери
2-3 лаврових листочка
1/2 ч.л. перцю
1/2 ч.л.сушеного імбиру
1/2 ч.л. сушеного часнику
щіпка гострого червоного перцю
щіпка шафрану
морська сіль
свіжа зелень (укроп, петрушка тощо)
оливкова олія

Інструкція: У глибоку каструлю налийте оливкову олію. На дно покладіть нарізані цибулю, моркву і часник. Додайте трохи солі та приправ. Далі селера, петрушка, картопля. Коли ми розповідали про приготування Міністроне, то наголошували, що супи – поспіху не люблять. Пам’ятайте про це. Додавайте сіль потроху, часто смакуйте юшку. Коли всі овочі опиняться у каструлі залийте їх бульоном або кип’ятком. Тримайте на вогні ще хвилин десять. Свіжу зелень киньте у готовий суп, тоді вона не втратить свого аромату.
s_MG_2558
Roots winter soup

Ingredients:

2-3 potatoes
1 small celery root
1/4 parsley root
2 garlic cloves
1 carrot
1 onion
1-2 fresh celery sticks
2-3 bay leaves
1/2 tsp pepper
1/2 tsp dried ginger
1/2 tsp dried garlic
pinch of hot red pepper
pinch of saffron
sea ​​salt
fresh herbs (dill, parsley, etc.)
olive oil

Instructions:
Heat a large pot and add the olive oil. Throw in onion, garlic and carrot. Seasone, add salt. Next things are celery, parsely root, potatoes. When we wrote about Ministrone, we emphasized that soups do not like rush. Remember that. Try to taste the broth often. When all vegetables combine in a saucepan pour the broth or hot water. Cook for another ten minutes. Add fresh herbs in ready meal thus they save a flavor.