Пиріг для бабусі

by olyafasolya

s_MG_2657
Коли я була мала, то вірила, що кожна бабуся у світі має власний секрет пирога. Всі бабусі, яких я знала постійно щось пекли і я постійно чула щось таке: «Смачно, дуже смачно. Як ви це робите?». У відповідь бабусі або почали дивуватися необізнаності молодого покоління і казали «Та все ж просто». Або починали розкривати рецепти смачних десертів. Останнє, звісно, було цікавіше слухати.
Минулого тижня у Діминої бабусі був День Народження. Наслухавшись розповідей про дитинство в селі і грандіозні штруделі і тістечка, я вирішила що ми маємо чимось здивувати іменинницю. Ми приготувати для неї пиріг з грейпфрутом. Рецепт я знайшла на сторінках чудового блогу Dessert for Breakfast. Ми його трохи змінили — замість звичайного борошна використали цільнозернове, замінили білий цукор на коричневий і зменшили його порцію. Бабуся була у захваті. Одразу скажу, смак у цього пирога унікальний. Він трохи гіркий, проте надзвичайно ароматний. Ідеально пасує до червоного сухого, портвейну або міцного чорного чаю.
А, і ще одне — до цього рецепту, я ніколи в житті не варила грейпфрут.

Пиріг з грейпфрутом і розмарином

Інгредієнти:
1 грейпфрут
300 г коричневого цукру
350 г цільнозернового борошна
1 ч.л. соди
1 ч.л. солі
2-3 ст.л. сушеного розмарину (або свіжого)
3 яйця
5 ст.л. оливкової олії

Інструкція:
1. Зріжте цедру з нижньої і верхньої частини грейпфрута і покладіть цитрус у каструлю з водою (так щоб вона його покривала). Доведіть до кипіння. Після, злийте воду і повторіть процедуру ще 2 рази.
2. У каструлю з бланшованим грейпфрутом знову налийте воду (трохи менше ніж у першому пункті) і додайте 150 г цукру. Варіть на слабкому вогні 20-30 хвилин. Цукор має розтанути, а цедра грейпфрута стати м’якою. Дістаньте грейпфрут з води і дайте йому охолонути.
3. Окремо змішайте сухі інгредієнти — борошно, сіль, соду і розмарин.
4. Розріжте грейпфрут навпіл і відправте м’якоть, а потім цедру у блендер. Далі додайте, яйця, залишки цукор і оливкову олію. Взбийте інгредієнти у блендері до стану пюре. В кінці додайте борошно з розмарином.
5. Випікайте пиріг 40–50 хвилин і обов’язково дайте йому повністю охолонути.

Ось такий вигляд мала Дімина версія подарунку :)
s_MG_2647

Grapefruit Rosemary Cake

Ingredients:
1 grapefruit
300 g brown sugar
350 g whole-grain flour
1 tspn baking soda
1 tspn salt
2–3 Tbsp rosemary (better fresh one)
3 eggs
6 Tbsp extra virgin olive oil

Instructions:
1. Trim a small amount from the bottom and top of the grapefruit. In a small pot, cover the grapefruit with water and bring to boil, then discarding the water. Repeat twice more.
2. Combine the blanched grapefruit, 150 g sugar, and water in the small pot over medium heat. Cook for about 20 to 30 minutes until the sugar dissolves and the grapefruit skin is soft. Remove the grapefruit from the water and cool it
3. In a bowl, whisk to combine the flour, baking powder, baking soda, salt, and chopped rosemary.
5. Cut the grapefruit in half, scoop the flesh and rind into a food processor. Then add the grapefruit rind to the food processor. Add the eggs, remaining 150g sugar and olive oil to the food processor and pulse to combine well. Add the flour mixture
6. Bake for 40 to 50 minutes and after give it time to cool
s_MG_2665