Запечені бурячки на горіховій подушці

by olyafasolya

_MG_2874
До того, як з’явився цей блог, я вважала, що буряк можна їсти лише у трьох стравах: вінегрет, борщ і салат з горіхів та родзинок. Щодо останнього, я його, без жартів, люблю ще з дитинства. Тепер до цієї трієці додалася ще одна пара – це буряковий фалафель (розповім у наступних постах) і запечені бурячки з горіховим пюре. Порозумітися з буряком легко – головне тут, не шкодувати приправ. Я люблю запікати його з часником і сушеним розмарином або коріандром. Самотній бурячок на тарілці, має не дуже апетитний вигляд. Тому готуємо до нього пюре з горіхів. Я роблю з волоських  – бюджетний варіант, або з кеш’ю – виходить трохи дорожче.

Запечений бурячки на горіховій подушці.
Інгредієнти (на 2-3 порції):
2-3 невеличких бурячка
1 ч.л. сушеного розмарину або коріандру
3 зубчика часнику
2 ч.л. оливкової олії
2 ч.л. лимонного соку
50 г. насіння льону
100 г. волоських горіхів
морська сіль

Інструкція:
1. Відваріть бурячки у трохи підсоленій воді 20-30 хвилин. Після того як вони охолонуть, почистіть і наріжте скибочками.
2. Приготуйте соус. Змішайте оливкову олію, подрібнений часник, сіль і спеції. Цією сумішшю змастіть буряк і відправте його у духовку на 15-20 хвилин.
3. Тим часом приготуйте горіхове пюре. У блендері змішайте горіхи, насіння, оливкову олію, сіль та лимонний сік. Можна додати трохи чорного перцю для легкої гостроти.
4. Коли бурячки будуть готові, покладіть їх на подушку і прикрасьте свіжою зеленню.
_MG_2858
Baked baby beetroot on the nut pillow
Ingredients:
2-3 baby beetroot
1 tsp dried rosemary or coriander
3 garlic cloves
2 tsp olive oil
2 tsp lemon juice
50 g flax seeds
100 g walnuts
sea ​​salt
bunch of fresh arugula or cilantro

Instructions:
1. Boil baby beetroots in salted water for 20-30 min. After they cooled, peel and slice them.
2. Prepare the sauce. Mix olive oil, chopped garlic, salt and spices. Spread this mixture on the beets and send it in the oven for 15-20 minutes.
3. Meanwhile, prepare the peanut pure. In a blender combine nuts, seeds, olive oil, salt and lemon juice. You can add black pepper for mild spiciness.
4. When baby beetroots are ready, put them on the nut pillow and garnish with fresh herbs.
_MG_2850