Сендвіч з брі, яблуками і руколою

by olyafasolya

Зазвичай всі неприємності, що трапляються у подорожах швидко забуваються. Собі ми лишаємо тільки приємні спогади. А все погане перетворюємо на захоплюючі і смішні історії з обов’язковим хеппі-ендом. От і я вже не дуже добре пам’ятаю розачарування, з якого почалася моя поїздка у Відень. Так, національне свято прям таки поцупило мій день народження. Але якби все було інакше?  То ми ніколи не спробували б чудового сиру на органічному ярмарку, не випили б сманчого вина у в’єтнамському ресторанчику і не з’їли рятівний сендвіч. Чому рятівний? Тому що він і справді спас нас від голодного запаморочення (принаймні Діму, я до останнього зберігала спокій).
У кожній подорожі з сендвічами у нас пов’язана маленька історія. І кожного разу вони з’являються у потрібну хвилину. Рятують, розраджують, знімають стрес. Віденські трикутнички не стали виключенням. Ми знайшли їх у єдиній працюючий на свято кав’ярні. Поснідавши, я обережно зняла з коробочки стікер, де були перелічені інгредієнти. Тепер вдома цей сендвіч нагадує мені про чудовий ранок у Відні. І так, цей подарунок на день народження я ніколи не забуду.

Інгредієнти (на 2 трикутнички):
2 хлібця
1/4 авокадо
4 шматочки сиру брі
1/4 яблука (наріжте тонкими скибочками)
1/2 пучка руколи
морська сіль
оливкова олія
чорний перець
1 ст.л. лимонного соку
Інструкція: Помніть авокадо виделкою, додайте сіль, перець, лимонний сік і оливкову олію. Добре змішайте всі інгредієнти. Намастіть зеленим соусом хлібці. На один зверху покладіть брі, яблуко і руколу та закрийте сендвіч іншою половинкою.
_MG_4986
Ingredients (for 2 triangles):
2 slices of dark bread
1/4 avocado
4 slices of brie cheese
1/4 apple (cut into thin slices)
1/2 bunch of arugula
sea ​​salt
olive oil
black pepper
1 tbsp lemon juice
Instructions: Put  avocado, olive oil, salt, paper and lemon juice in a mixing bowl and mash with a fork until avocado reaches the consistency of salsa. Spread it on bread. Top one half with brie, apple, arugula and cover with the other half.